Galatasaray’da herkes sınıfta kaldı! Taraftarlar, yönetimi eleştirdi

Galatasaray şampiyonluk için çıktığı Fenerbahçe evinde büyük hüsran yaşarken herkes sınıfta kaldı. Sarı-kırmızılılarda kimse görevini doğru yapmadı ve ortaya bu sonuç çıktı.

Gerek saha içi yenilgi, gerekse Fenerbahçe’nin yeniden umutlanması, Rams Park’taki derbide önemli detaylardı. Ancak Aslan’da alınan yenilgiden daha fazla, maç sonunda Rams Park’ın yeşil çimleri üzerinde yaşananlar etki yarattı.

İşte Cim-Bom’da yolunda gitmeyen detaylar:

YÖNETİM

Maç sonunda, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ve ekibi stada geldiğinde, Başkan Dursun Özbek ve yönetimin büyük çoğunluğu stadı terk etmişti. Saha içinde sadece Eray Yazgan ve daha sonra Rıza Morova karşı koymak istedi ama yetersiz kaldı. Stat Müdürü Ali Çelikkıran’ın darp edilmesi ve yine Yazgan’ın, Ali Koç’un, “Dayak yiyeceksin” demesine cevap vermemesi tepki topladı. Taraftar ve üyeler yönetimi eleştirdi.

OKAN BURUK

Her zaman maçı çeviren sihirli dokunuşların adamı olan Teknik Direktör Okan Buruk, Fenerbahçe karşısında formsuzdu. Oyunu doğru okuyamadığı için takım üzerindeki ölü toprağını ortadan kaldıramadı.

FUTBOLCULAR

Şampiyonluk maçında çok kötü performans sergilendi. Kaleye isabetli şut atılmadı. Maçın önemli bir bölümünü 10 kişi oynayan ezeli rakiplerine pozisyonlar verip kaybettiler. Karagümrük maçıyla başlayan ve derbiyle tavan yapan düşüş, Konya maçı öncesi endişe yarattı.

TARAFTAR

Mert Hakan Yandaş’la uğraşmaktan maça odaklanamadılar ve maçı soğuttular. Rams Park’ta 55 bin taraftar olmasına rağmen istenen ambiyans yaşanmadı. Takımın itici gücü olamadılar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir